Pielgrzymka do Włoch z rekolekcjami

  • Data rozpoczęcia: 2018-04-12
  • Data zakończenia: 2018-04-21
  • Cena: 2 680,00 zł

O. Pio (50. rocznica śmierci i 100. rocznica otrzymania stygmatów);
o. Matteo; ks. Dolindo; św. Rita

Rekolekcje

Podczas pielgrzymki będą głoszone nauki rekolekcyjne "10 Przykazań Bożych dzisiaj". Prowadzący: egzorcysta ks. Janusz Czenczek, koordynator egzorcystów w Polsce, penitencjarz katedralny diecezji gliwickiej

 

 1 DZIEŃ: WARSZAWA – TARVISIO

Zbiórka o godz. 4.00. Dworzec Wschodni PKP – od ul. Kijowskiej. Przejazd tranzytowy do Tarvisio (przyjazd ok. 19.00– 20.00). Nocleg.

2 DZIEŃ: TARVISIO – PADWA –FLORENCJA

Zwiedzanie Padwy: nawiedzenie bazyliki św. Antoniego; modlitwa przy grobie świętego oraz w Kaplicy Relikwii oraz Msza Świeta. Przejazd do  tolicy Toskanii: miasta Dantego, Michała Anioła, Leonarda da Vinci. Katedra Santa Maria del Fiore, kościół Santa Croce, Piazza del Duomo, baptysterium ze słynnymi Drzwiami Raju, Przejazd na nocleg w okolice Arezzo.

3 DZIEŃ: ASYŻ – CASCIA – RZYM

Asyż – nawiedzenie bazyliki św. Franciszka i św. Klary oraz Matki Bożej Anielskiej z Kapliczką Porcjunkula. Cascia – sanktuarium św. Rity – patronki od spraw trudnych i niemożliwych. Czas na własną modlitwę. Przejazd na nocleg do Rzymu.

4 DZIEŃ: RZYM

Udział w modlitwie Anioł Pański z Papieżem (o ile będzie w Rzymie). Nawiedzenie bazyliki św. Piotra, grobu św. Jana Pawła II, Piazza Navona z Fontanną czterech Rzek, Panteon, Plac Wenecki i Kapitol, z którego można podziwiać Forum Romanum i Koloseum. Wieczorny spacer po Rzymie. Nocleg.

5 DZIEŃ: RZYM – NEAPOL – POMPEJE

Przejazd do Neapolu. Modlitwa i czas wolny przy grobie ks. Dolindo, katedra św. Januarego. Objazd panoramiczny jedną z najpiękniejszych promenad Neapolu obok Castel Dell Ovu i Borgo Marinaro. Przejazd do sanktuarium Matki Bożej Pompejańskiej. Czas na modlitwę. Nocleg.

6 DZIEŃ: NEAPOL – CAPRI – NEAPOL

Rejs statkiem na najpiękniejszą wyspę Morza Tyrreńskiego – Capri. O wyspie było głośno już w starożytności. Cesarz Tyberiusz wybudował tu  pałac i wiele rezydencji. Po przypłynięciu do portu przejazd kolejką do miasta i spacer urokliwymi uliczkami. Czas wolny. Po południu przejazd do Neapolu. Nocleg.

7 DZIEŃ: NEAPOL – PIETRELCINA – SAN GIOVANNI ROTONDO

Przejazd do Pietrelciny – miejsca urodzenia św. Ojca Pio. Następnie przejazd do San Giovanni Rotondo. Msza Święta w sanktuarium, nawiedzenie miejsc, gdzie otrzymał stygmaty. Czas wolny na indywidualną modlitwę.
Nocleg.

8 DZIEŃ: SAN GIOVANI ROTONDO – LANCIANO – AGNONE – LORETO

Przejazd do Lanciano i nawiedzenie sanktuarium najstarszego Cudu Eucharystycznego Kościoła Katolickiego (VIII w). Agnone – miejsce urodzenia Sługi Bożego oraz Msza Święta i modlitwa przy grobie o. Matteo w Serracapriola. Loreto – nawiedzenie Świętego domku i Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej. Nocleg w okolicy Loreto.

9 DZIEŃ: LORETO – WENECJA – UDINE

Msza Święta w sanktuarium. Przejazd do Wenecji – katedra św. Marka. Spacer uliczkami dzielnic San Marco i Castello do słynnego Rialto nad Canale Grande. Przejazd na nocleg do Udine. 

10 DZIEŃ: UDINE – WARSZAWA

Msza Święta i po śniadaniu przejazd do Warszawy.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.miesiecznikegzorcysta.pl/pielgrzymki

 


CENA: 2680PLN + 95 EURO/ bilety wstępów, przewodnicy miejscowi/

Możliwość płatności ratalnej. Rata już od 71 zł miesięcznie!

CENA ZAWIERA:


• autokar LUX

• hotele 3*, pokoje dwuosobowe

• dwa posiłki dziennie z napojami; pierwszego i ostatniego dnia jest jeden posiłek 

• opieka przewodnika i księdza

• ubezpieczenie NNW i KL

+ choroby przewlekłe

 

UWAGA: 

należy zabrać paszport lub dowód osobisty

NIE MA NOCNYCH PRZEJAZDÓW!
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.miesiecznikegzorcysta.pl/pielgrzymki

Zapisz się