Autorzy

Promocje

Śledź nas na Facebooku

Szanowni Państwo,

w Księgarni ludzi wolnych znajdziecie Państwo książki, które pozwalają odkrywać prawdę i w ten sposób stawać się wolnymi ludźmi. Zakres tematyczny będzie coraz bardziej poszerzany, aby obejmował wszystkie aspekty życia współczesnego człowieka.

Celem zarówno Księgarni ludzi wolnych, jak i "Miesięcznika Egzorcysta", strony internetowej (miesiecznikegzorcysta.pl), strony na Facebooku (facebook.com/MiesiecznikEgzorcysta) i wszelkiej innej działalności związanej z „Egzorcystą” jest informowanie i ostrzeganie przed zagrożeniami duchowymi oraz docieranie z rzetelną wiedzą do jak największej liczby ludzi.

Kupując w naszej Księgarni ludzi wolnych pomagacie nam i wspieracie Państwo tę misję, która staje się wtedy Waszą misją, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Miesięcznik Egzorcysta jest i pragnie pozostać w 100% w polskich rękach. Chcemy być niezależni finansowo od różnych potęg tego świata, żeby móc głosić prawdę w sposób nieskrępowany. Trudno jest utrzymać się finansowo, ponieważ pismo jest niszowe - nie możemy liczyć na dużą sprzedaż i reklamy ze względu na poruszaną tematykę i tytuł czasopisma. Diabeł z pewnością też nam nie ułatwia życia. W tzw. XXI wieku nie jest to tematyka, której ważność i powaga jest rozumiana i doceniana przez ogół. Jednak uważamy, że istnienie Pisma i kumulacja wiedzy dotycząca szeroko pojętej walki duchowej, toczącej się tu i teraz, jest potrzebna, o czym przekonują nas choćby listy do redakcji.

Możemy liczyć tylko na ludzi świadomych, którzy rozumieją, że istnienie Miesięcznika jest z korzyścią dla konkretnych ludzi i całego społeczeństwa. Nie każdy może tworzyć Miesięcznik Egzorcysta osobiście, ale wspierając go modlitwą czy finansowo, przyczynia się do dobra innych i bierze udział w najważniejszej walce życia, walce o zbawienie duszy swojej i bliźnich, naszymi rękoma.

„Otrzymywanie środków do życia jest sprawą konieczności, ofiarowanie zaś jest sprawą miłości” (św. Augustyn).

Każdego prosimy choćby o westchnienie modlitewne. 

Za każdego darczyńcę i czytelnika "Miesięcznika Egzorcysta" modlą się siostry klauzurowe z Karmelu oraz jest odprawiana Msza św. wotywna o Duchu Świętym w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca przez ks. prof. Krzysztofa Guzowskiego.

Zachęcamy Państwa do regularnego wspierania redakcji „Miesięcznika Egzorcysta”, ponieważ chcielibyśmy kontynuować naszą misję wydając "Egzorcystę", ale również wartościowe książki, pomagające w walce duchowej. 

Z wyrazami szacunku

Redaktor naczelny "Miesięcznika Egzorcysta"

PS

Datki prosimy wpłacać na jedno z poniższych kont. Istnieje też możliwość wpłaty w koszyku naszej księgarni lub przez naszą stronę internetową miesiecznikegzorcysta.pl korzystając z systemu płatności Przelewy24 lub PayPal.

Konto złotówkowe: 14 2490 0005 0000 4530 1381 6704

Konto w euro: PL 98 2490 0005 0000 4600 3447 8767

Konto dolarowe: PL 14 2490 0005 0000 4600 3958 4419

Przy przelewach z zagranicy należy podać kod SWIFT Alior Banku: ALBPPLPW