Katalog

Dostępność

Autorzy

Promocje

Śledź nas na Facebooku

Rekolekcje

Miesięcznik Egzorcysta regularnie organizuje rekolekcje, których tematyką są sprawy dotykające każdego z chrześcijan. Specjaliści z poszczególnych zagadnień omawiają na nich sprawy związane z naszą wiarą, niejednokrotnie pochylając się nad zawiłościami w rozumieniu dogmatu.

Rekolekcje Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 220,00 zł

  Zapraszamy na rekolekcje "Uczynki miłosierdzia względem duszy" które poprowadzi ks. Jan Pęzioł, ceniony duszpasterz i rekolekcjonista, egzorcysta z 18 letnim doświadczeniem, wieloletni kustosz w Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy. Temat rekolekcji: Rekolekcje "Uczynki miłosierdzia względem duszy"

  220,00 zł
  W magazynie
 • 220,00 zł

  Zapraszamy na rekolekcje "Przyczyny zniewoleń i opętań" które wygłosi egzorcysta ks. Janusz Czenczek, koordynator egzorcystów w Polsce, penitencjarz katedralny diecezji gliwickiej. Temat rekolekcji: Rekolekcje "Przyczyny zniewoleń i opętań"

  220,00 zł
  W magazynie
 • 220,00 zł
  Nowy

  Zapraszamy na rekolekcje "Okazywanie miłości w małżeństwie i rodzinie" które wygłosi ks. dr Marek Dziewiecki, ceniony rekolekcjonista Temat rekolekcji: Rekolekcje "Okazywanie miłości w małżeństwie i rodzinie"

  220,00 zł
  W magazynie
 • 220,00 zł
  Nowy

  Zapraszamy na rekolekcje "Przyczyny zniewoleń i opętań" które wygłosi franciszkanino. dr Bogdan Kocańda, Dyrektor Franciszkańskiego Domu Formacyjno­ ­Edukacyjnego w Rychwałdzie. Temat rekolekcji: Rekolekcje "Uzdrowienie jest w Bożych rękach"

  220,00 zł
  W magazynie
 • 220,00 zł
  Nowy

  Zapraszamy na rekolekcje "Sztuka cierpienia" które wygłosi ks. prof. Tadeusz Guz, filozof i teolog. Temat rekolekcji: Rekolekcje "Sztuka cierpienia"

  220,00 zł
  W magazynie
 • 220,00 zł
  Nowy

  Zapraszamy na rekolekcje "Problemy w małżeństwie i rodzinie" które wygłosi ks. Sławomir Kostrzewa rekolekcjonista, duszpasterz akademicki. Temat rekolekcji: Rekolekcje "Problemy w małżeństwie i rodzinie"

  220,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów