Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Autorzy

Promocje

Śledź nas na Facebooku

Wyjazdy rekolekcyjne

Miesięcznik Egzorcysta zaprasza na weekendowe rekolekcje, które prowadzą wyjątkowi kapłani charakteryzujący się Bożym Duchem i bazujący w swoim nauczaniu na prawdziwie katolickiej (ortodoksyjnej) wierze i Tradycji. 

Rekolekcje to z łaciny „re‑colligo” czyli „znowu zbierać, przyjmować, odzyskać”. Chodzi zatem o ponowne scalenie człowieka, który z powodu własnych grzechów, ale też ducha świata i księcia tego świata, wykoleja się mniej lub bardziej z właściwej drogi. Człowiek zatraca więź ze swoim Stwórcą i Odkupicielem, który jako jedyny może ukoić jego serce czyli głębiny jego duszy, dać mu radość i pokój, które są łaską od Boga, a nie wynikiem samodoskonalenia czy ludzkich zabiegów. Trzeba wiedzieć, po co się żyje, jaki jest sens i cel człowieka, co jest najważniejsze, a co mniej ważne. Co jest powierzchnią życia, a co jego głębią. Wreszcie trzeba wiedzieć, jak i o co walczyć, bo życie człowieka to nieustanna walka duchowa aż do śmierci. A stawką jest życie wieczne z Bogiem lub bez Niego czyli piekło.

Rekolekcje Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 220,00 zł

  Zapraszamy na rekolekcje "uzdrowienia wewnętrznego „Dawid”" które poprowadzi ks. Jan Reczek, ceniony rekolekcjonista i członek Rady Programowej Miesięcznika Egzorcysta. Temat rekolekcji: Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego „Dawid”

  220,00 zł
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • 220,00 zł

  Zapraszamy na rekolekcje "Sztuka cierpienia" które wygłosi ks. prof. Tadeusz Guz, filozof i teolog. Temat rekolekcji: Rekolekcje "Sztuka cierpienia" ZMIANA TERMINU REKOLEKCJI

  220,00 zł
  W magazynie
 • 220,00 zł

  Zapraszamy na rekolekcje "Problemy w małżeństwie i rodzinie" które wygłosi ks. Sławomir Kostrzewa rekolekcjonista, duszpasterz akademicki. Temat rekolekcji: Rekolekcje "Problemy w małżeństwie i rodzinie"

  220,00 zł
  W magazynie
 • 220,00 zł

  Zapraszamy na rekolekcje "Dekalog czy antydekalog?", które poprowadzi ks. Marian Rajchel, egzorcysta, kierownik duchowy, ceniony rekolekcjonista. Temat rekolekcji: Rekolekcje "Dekalog czy antydekalog?"

  220,00 zł
  W magazynie
 • 220,00 zł

  Zapraszamy na rekolekcje "Boże miłosierdzie. Orędzie na czasy ostateczne" które wygłosi ks. dr Grzegorz Bliźniak, założyciel Stowarzyszenia Misjonarzy Jezusa Miłosiernego Temat rekolekcji: Rekolekcje "Boże miłosierdzie. Orędzie na czasy ostateczne"

  220,00 zł
  W magazynie
 • 240,00 zł
  Nowy

  Zapraszamy na rekolekcje, które poprowadzi ks. dr Marek Dziewiecki. Temat rekolekcji: "Miłosierna miłość, czyli o przebaczeniu i pojednaniu"

  240,00 zł
  W magazynie
 • 240,00 zł
  Nowy

  Zapraszamy na rekolekcje, które poprowadzi ks. Zbigniew Baran CSMA. Temat rekolekcji: "Jak zachować wiarę dzisiaj?"

  240,00 zł
  W magazynie
 • 240,00 zł
  Nowy

  Zapraszamy na rekolekcje, które poprowadzi ks. prof. Krzysztof Guzowski. Temat rekolekcji: "Owoce Ducha Świętego"

  240,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów